(+48) 602 600 622

O firmie

TECHNICAL TRAINING jest firmą powstałą w maju 1996 r. Początkowo funkcjonowała pod nazwą BHP Inspektor i zajmowała się doradztwem oraz szkoleniem z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, w roku 2008 firma rozszerzyła swoją działalność o szkolenia umożliwiające uzyskanie kwalifikacji do obsługi urządzeń transportu bliskiego w zakresie: wózków podnośnikowych i unoszących, suwnic, podnośników oraz żurawi. Ponadto ośrodek prowadzi szereg innych szkoleń specjalistycznych, w tym z zakresu: obsługi pilarek, kos spalinowych i podkaszarek, bezpiecznego usuwania azbestu, pracy w strefie zagrożonej wybuchem oraz prac na wysokości.

Kursy i szkolenia organizowane przez TECHNICAL TRAINING prowadzone są zgodnie z programami szkoleń uzyskanymi od Akademii UDT. TECHNICAL TRAINING posiada również szereg autorskich programów , które zostały skonsultowane i zatwierdzone w oddziale regionalnym UDT.

Naszą ofertę kierujemy do instytucji i osób prywatnych, przede wszystkim na obszarze Polski Zachodniej w obrębie następujących miast: Szczecin, Poznań, Wrocław, Koszalin, Piła, Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Jelenia Góra, Wałbrzych, Lubin.

Chcesz odbyć interesujące Cię szkolenie?

ZAPISZ SIĘ
Powrót do góry

© 2017-2024 TSDB Szkolenia Techniczne. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie virtual people

X

Wypełnij formularz

Zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.