(+48) 602 600 622

Prace w strefie zagrożenia wybuchem

Szkolenie przeznaczone jest dla osób pracujących w obszarze zagrożonym wybuchem spowodowanym emisją gazów lub/i pyłów.

Celem szkolenia jest zapoznanie kursantów z obowiązującymi przepisami oraz zasadami pracy w strefach zagrożonych wybuchem.

Szkolenie kierowane jest do instytucji chcących zwiększyć kwalifikacje swojej kadry oraz osób fizycznych chcących uzyskać dodatkowe uprawnienia i zwiększyć swoją szansę na rynku pracy.

Kandydat powinien mieć skończone 18 lat.

Szkolenie bezpiecznej pracy w strefie zagrożonej wybuchem trwa około 6 godzin lekcyjnych, w trakcie których kursant poznaje teoretyczne oraz praktyczne aspekty związane z bezpiecznym wykonywaniem pracy.

Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym, po zadaniu którego kursant otrzymuje uprawnienia potwierdzone certyfikatem.

Cena kursu dla jednej osoby to 499 zł. Dla instytucji i zakładów pracy stosujemy rabaty w wysokości do 50%. Wysokość rabatu uzależniamy od liczby osób zgłoszonych do uczestnictwa w kursie.

Nasze szkolenia

Kurs na wózki widłowe SzczecinKurs na suwnice SzczecinŻurawie stacjonarne/wciągarki Kurs hakowegoKosy spalinowe i elektrycznePilarki Prace w strefie zagrożenia wybuchem Prace na wysokościPodesty ruchome przejezdne - kurs na podnośniki SzczecinWózki unosząceSzkolenia bhp Szkolenie z ustawy Prawo Zamówień PublicznychKurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Kurs p-poż Bezpieczne usuwanie azbestu

Chcesz odbyć interesujące Cię szkolenie?

ZAPISZ SIĘ
Powrót do góry

© 2017-2024 TSDB Szkolenia Techniczne. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie virtual people

X

Wypełnij formularz

Zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.