(+48) 602 600 622

Pilarki

Kurs bezpiecznego użytkowania pilarek spalinowych i elektrycznych przeznaczony jest dla osób chcących nabyć umiejętności w celu bezpiecznej obsługi tych urządzeń. Szkolenie kierowane jest do instytucji chcących zwiększyć kwalifikacje swojej kadry oraz osób fizycznych chcących uzyskać dodatkowe uprawnienia i zwiększyć swoją szansę na rynku pracy.

Kurs nie przygotowuje do prac pilarza leśnego (przy wyrębie lasów).

Kandydat powinien mieć skończone 18 lat.

Szkolenie bezpiecznej obsługi pilarek spalinowych i elektrycznych trwa około 8 godzin lekcyjnych, w trakcie których kursant poznaje teoretyczne oraz praktyczne aspekty związane z bezpiecznym wykonywaniem prac w zakresie obsługi urządzeń.

Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym, po zadaniu którego kursant otrzymuje bezterminowe uprawnienia potwierdzone certyfikatem.

Cena kursu dla jednej osoby to 699 zł. Dla instytucji i zakładów pracy stosujemy rabaty w wysokości do 50%. Wysokość rabatu uzależniamy od liczby osób zgłoszonych do uczestnictwa w kursie.

Cena wydania certyfikatu w języku angielskim lub niemieckim wynosi 70 zł, cena wydania certyfikatów w obu językach wynosi 100 zł.

 

Nasze szkolenia

Kurs na wózki widłowe SzczecinKurs na suwnice SzczecinŻurawie stacjonarne/wciągarki Kurs hakowegoKosy spalinowe i elektrycznePilarki Prace w strefie zagrożenia wybuchem Prace na wysokościPodesty ruchome przejezdne - kurs na podnośniki SzczecinWózki unosząceSzkolenia bhp Szkolenie z ustawy Prawo Zamówień PublicznychKurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Kurs p-poż Bezpieczne usuwanie azbestu

Chcesz odbyć interesujące Cię szkolenie?

ZAPISZ SIĘ
Powrót do góry

© 2017-2024 TSDB Szkolenia Techniczne. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie virtual people

X

Wypełnij formularz

Zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.