(+48) 602 600 622

Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

Kurs z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przeznaczony jest dla osób chcących nabyć wiedzę i umiejętności związane z zachowaniem się podczas sytuacji zagrożenia życia. Szkolenie kierowane jest przede wszystkim do osób, które zostaną wyznaczone przez pracodawcę do udzielania pomocy osobom poszkodowanym np. podczas wypadków przy pracy.

Kandydatem do kursu może być każda osoba, w tym nieletni (propozycja dla szkół). Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej trwa 6 godzin lekcyjnych.

Cena kursu dla jednej osoby to 200,00 zł. Dla instytucji i zakładów pracy stosujemy rabaty w wysokości do 50%. Wysokość rabatu uzależniamy od liczby osób zgłoszonych do uczestnictwa w kursie.

Nasze szkolenia

Kurs na wózki widłowe SzczecinKurs na suwnice SzczecinŻurawie stacjonarne/wciągarki Kurs hakowegoKosy spalinowe i elektrycznePilarki Prace w strefie zagrożenia wybuchem Prace na wysokościPodesty ruchome przejezdne - kurs na podnośniki SzczecinWózki unosząceSzkolenia bhp Szkolenie z ustawy Prawo Zamówień PublicznychKurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Kurs p-poż Bezpieczne usuwanie azbestu

Chcesz odbyć interesujące Cię szkolenie?

ZAPISZ SIĘ
Powrót do góry

© 2017-2024 TSDB Szkolenia Techniczne. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie virtual people

X

Wypełnij formularz

Zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.