(+48) 602 600 622

Kurs hakowego

Kurs hakowego (hakowy sygnalista) przeznaczony jest dla osób wykonujących czynności załadunkowo-rozładunkowe będących pomocnikami operatorów żurawi, suwnic, HDS itp. Szkolenie kierowane jest do instytucji chcących zwiększyć kwalifikacje swojej kadry oraz osób fizycznych chcących uzyskać dodatkowe uprawnienia i zwiększyć swoją szansę na rynku pracy.

Kandydat na hakowego powinien mieć skończone 18 lat.

Szkolenie hakowego trwa około 6 godzin lekcyjnych, w trakcie których kursant poznaje teoretyczne oraz praktyczne aspekty związane z bezpiecznym wykonywaniem prac w zakresie transportu oraz metod porozumiewania się z operatorami UTB.

Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym, po zadaniu którego kursant otrzymuje bezterminowe uprawnienia w zakresie wykonywania czynności pod dozorowych hakowy sygnalista.

Cena kursu dla jednej osoby to 399 zł. Dla instytucji i zakładów pracy stosujemy atrakcyjne rabaty. Wysokość rabatu uzależniamy od liczby osób zgłoszonych do uczestnictwa w kursie.

Kurs hakowego sygnalisty wykonujemy na terenie całej Polski

 

Nasze szkolenia

Kurs na wózki widłowe SzczecinKurs na suwnice SzczecinŻurawie stacjonarne/wciągarki Kurs hakowegoKosy spalinowe i elektrycznePilarki Prace w strefie zagrożenia wybuchem Prace na wysokościPodesty ruchome przejezdne - kurs na podnośniki SzczecinWózki unosząceSzkolenia bhp Szkolenie z ustawy Prawo Zamówień PublicznychKurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Kurs p-poż Bezpieczne usuwanie azbestu

Chcesz odbyć interesujące Cię szkolenie?

ZAPISZ SIĘ
Powrót do góry

© 2017-2024 TSDB Szkolenia Techniczne. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie virtual people

X

Wypełnij formularz

Zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.