(+48) 602 600 622

Bezpieczne usuwanie azbestu

Ośrodek szkoleniowy został umieszczony w Bazie Azbestowej Ministerstwa Rozwoju i Technologi                                   

https://bazaazbestowa.gov.pl/pl/usuwanie-azbestu/firmy/more/9888   

Kurs dla osób wykonujących pracę przy zabezpieczaniu i usuwaniu azbestu jest przeznaczony dla pracodawców, osób kierujących pracownikami oraz osób fizycznie wykonujących pracę związane z zabezpieczaniem i usuwaniem azbestu. Szkolenie kierowane jest do firm zajmujących się pracami, przy których może występować kontakt z wyrobami zawierającymi azbest, a w szczególności firm zajmujących się jego usuwaniem.

Kandydat zgłoszony do szkolenia powinien mieć skończone 18 lat.

Szkolenie azbestowe w zależności od standardu programowego trwa od 6 do 32 godzin lekcyjnych, w trakcie których kursant poznaje teoretyczne oraz praktyczne aspekty związane z bezpiecznym usuwaniem wyrobów zawierających azbest.

Kurs azbestowy kończy się egzaminem wewnętrznym, po zadaniu którego kursant otrzymuje uprawnienia potwierdzone certyfikatem.

Cena kursu dla prac wykonywanych w Polsce wynosi 399,00 zł, certyfikat wystawiany w języku polskim. Cena ta obowiązuje dla standardu programowego zawartego w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 14 października 2005 w sprawie bhp przy zabezpieczaniu i usuwaniu wyrobów zawierających azbest 

Cena kursu na kraje Skandynawskie (Dania, Szwecja, Norwegia Finlandia, Islandia), Benelux (Holandia, Belgia, Luksemburg) oraz Anglię wynosi 599,00 zł (certyfikat wystawiony w języku angielskim).   

Cena kursu dla jednej osoby wg standardu TRGS 519 - prace wykonywane w Niemczech wynosi 999,00 zł (certyfikat wystawiony w języku niemieckim).

Zaproś nas do swojej Firmy, zorganizujemy szkolenie z zakresu usuwania azbestu w Twoim obiekcie (dotyczy całej Polski). 

UWAGA: Istnieje możliwość przeprowadzenia kursu na odległość (kurs internetowy).

Pracodawco pamiętaj, Ty i pracownicy macie obowiązek posiadać stosowne szkolenie w zakresie bezpiecznego usuwania azbestu.

Nasze szkolenia

Kurs na wózki widłowe SzczecinKurs na suwnice SzczecinŻurawie stacjonarne/wciągarki Kurs hakowegoKosy spalinowe i elektrycznePilarki Prace w strefie zagrożenia wybuchem Prace na wysokościPodesty ruchome przejezdne - kurs na podnośniki SzczecinWózki unosząceSzkolenia bhp Szkolenie z ustawy Prawo Zamówień PublicznychKurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Kurs p-poż Bezpieczne usuwanie azbestu

Chcesz odbyć interesujące Cię szkolenie?

ZAPISZ SIĘ
Powrót do góry

© 2017-2024 TSDB Szkolenia Techniczne. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie virtual people

X

Wypełnij formularz

Zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.