(+48) 602 600 622

Prace na wysokości

 

Kurs praca na wysokości (podstawowy HS1) przeznaczony jest dla osób pracujących np. na: dachu, rusztowaniu, podestach itp.  

Celem szkolenia jest zapoznanie kursantów z obowiązującymi przepisami oraz zasadami pracy na wysokości w tym omówienie zagrożeń występujących podczas prac na wysokości, dobór i użytkowanie środków ochrony osobistej oraz postepowania w razie wypadku.

Szkolenie kierowane jest do instytucji chcących zwiększyć kwalifikacje swojej kadry oraz osób fizycznych chcących uzyskać dodatkowe uprawnienia i zwiększyć swoją szansę na rynku pracy.

Kandydat powinien mieć skończone 18 lat.

Szkolenie bezpiecznej pracy na wysokości trwa około 4 godzin lekcyjnych, w trakcie których kursant poznaje teoretyczne oraz praktyczne aspekty związane z bezpiecznym wykonywaniem pracy.

Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym, po zadaniu którego kursant otrzymuje uprawnienia potwierdzone certyfikatem.

Cena kursu dla jednej osoby to 399 zł. Dla instytucji i zakładów pracy stosujemy rabaty w wysokości do 50%. Wysokość rabatu uzależniamy od liczby osób zgłoszonych do uczestnictwa w kursie.

Nasze szkolenia

Kurs na wózki widłowe SzczecinKurs na suwnice SzczecinŻurawie stacjonarne/wciągarki Kurs hakowegoKosy spalinowe i elektrycznePilarki Prace w strefie zagrożenia wybuchem Prace na wysokościPodesty ruchome przejezdne - kurs na podnośniki SzczecinWózki unosząceSzkolenia bhp Szkolenie z ustawy Prawo Zamówień PublicznychKurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Kurs p-poż Bezpieczne usuwanie azbestu

Chcesz odbyć interesujące Cię szkolenie?

ZAPISZ SIĘ
Powrót do góry

© 2017 TSDB Szkolenia Techniczne. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Virtual People.

X

Wypełnij formularz