(+48) 602 600 622

Kosy spalinowe i elektryczne

Kurs operatora kos spalinowych i elektrycznych przeznaczony jest dla osób chcących nabyć umiejętności w celu bezpiecznej obsługi tych urządzeń. Szkolenie kierowane jest do instytucji chcących zwiększyć kwalifikacje swojej kadry oraz osób fizycznych chcących uzyskać dodatkowe uprawnienia i zwiększyć swoją szansę na rynku pracy.

Kandydat powinien mieć skończone 18 lat.

Szkolenie bezpiecznej obsługi kos spalinowych i elektrycznych trwa około 8 godzin lekcyjnych, w trakcie których kursant poznaje teoretyczne oraz praktyczne aspekty związane z bezpiecznym wykonywaniem prac w zakresie obsługi urządzeń.

Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym, po zadaniu którego kursant otrzymuje bezterminowe uprawnienia potwierdzone certyfikatem.

Cena kursu dla jednej osoby to 200 zł. Dla instytucji i zakładów pracy stosujemy rabaty w wysokości do 50%. Wysokość rabatu uzależniamy od liczby osób zgłoszonych do uczestnictwa w kursie.

Cena wydania certyfikatu w języku angielskim lub niemieckim wynosi 70 zł, cena wydania certyfikatów w obu językach wynosi 100 zł.

Kurs może zostać połączony ze szkoleniem operatorów pił spalinowych (pilarek). Cena obu kursów wynosi 300 zł.

Nasze szkolenia

Kurs na wózki widłowe SzczecinKurs na suwnice SzczecinŻurawie stacjonarne/wciągarki Kurs hakowegoKosy spalinowe i elektrycznePilarki Prace w strefie zagrożenia wybuchem Prace na wysokościPodesty ruchome przejezdne - kurs na podnośniki SzczecinWózki unosząceSzkolenia bhp Szkolenie z ustawy Prawo Zamówień PublicznychKurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Kurs p-poż Bezpieczne usuwanie azbestu

Chcesz odbyć interesujące Cię szkolenie?

ZAPISZ SIĘ
Powrót do góry

© 2017 TSDB Szkolenia Techniczne. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Virtual People.

X

Wypełnij formularz