(+48) 602 600 622

Kosy spalinowe i elektryczne

Kurs operatora kos spalinowych i elektrycznych przeznaczony jest dla osób chcących nabyć umiejętności w celu bezpiecznej obsługi tych urządzeń. Szkolenie kierowane jest do instytucji chcących zwiększyć kwalifikacje swojej kadry oraz osób fizycznych chcących uzyskać dodatkowe uprawnienia i zwiększyć swoją szansę na rynku pracy.

Kandydat powinien mieć skończone 18 lat.

Szkolenie bezpiecznej obsługi kos spalinowych i elektrycznych trwa około 8 godzin lekcyjnych, w trakcie których kursant poznaje teoretyczne oraz praktyczne aspekty związane z bezpiecznym wykonywaniem prac w zakresie obsługi urządzeń.

Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym, po zadaniu którego kursant otrzymuje bezterminowe uprawnienia potwierdzone certyfikatem.

Cena kursu dla jednej osoby to 399 zł. Dla instytucji i zakładów pracy stosujemy rabaty w wysokości do 50%. Wysokość rabatu uzależniamy od liczby osób zgłoszonych do uczestnictwa w kursie.

Cena wydania certyfikatu w języku angielskim lub niemieckim wynosi 70 zł, cena wydania certyfikatów w obu językach wynosi 100 zł.

 

Nasze szkolenia

Kurs na wózki widłowe SzczecinKurs na suwnice SzczecinŻurawie stacjonarne/wciągarki Kurs hakowegoKosy spalinowe i elektrycznePilarki Prace w strefie zagrożenia wybuchem Prace na wysokościPodesty ruchome przejezdne - kurs na podnośniki SzczecinWózki unosząceSzkolenia bhp Szkolenie z ustawy Prawo Zamówień PublicznychKurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Kurs p-poż Bezpieczne usuwanie azbestu

Chcesz odbyć interesujące Cię szkolenie?

ZAPISZ SIĘ
Powrót do góry

© 2017 TSDB Szkolenia Techniczne. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Virtual People.

X

Wypełnij formularz