(+48) 602 600 622

Bezpieczne usuwanie azbestu

Kurs dla osób wykonujących pracę przy zabezpieczaniu i usuwaniu azbestu jest przeznaczony dla pracodawców, osób kierujących pracownikami oraz osób fizycznie wykonujących pracę związane z zabezpieczaniem i usuwaniem azbestu. Szkolenie kierowane jest do Firm zajmujących się pracami, przy których może występować kontakt z wyrobami zawierającymi azbest, a w szczególności firm zajmujących się jego usuwaniem.

Kandydat zgloszony do szkolenia powinien mieć skończone 18 lat.

Szkolenie azbestowe w zależności od standardu programowego trwa od 6 do 32 godzin lekcyjnych, w trakcie których kursant poznaje teoretyczne oraz praktyczne aspekty związane z bezpiecznym usuwaniem wyrobów zawierających azbest.

Kurs azbestowy kończy się egzaminem wewnętrznym, po zadaniu którego kursant otrzymuje uprawnienia potwierdzone certyfikatem.

Cena kursu dla jednej osoby to 199,00 zł. Cena ta obowiązuje dla standardu programowego zawartego w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 14 października 2005 w sprawie bhp przy zabezpieczaniu i usuwaniu wyrobów zawierających azbest. (dokument ze szkolenia honorowany na terenie wszystkich krajów UE z wyłączeniem Niemiec) 

Cena kursu dla jednej osoby wg. standardu TRGS 519 wynosi 699,00 zł (certyfikat wystawiony w języku niemieckim)

Zaproś nas do swojej Firmy, zorganizujemy szkolenie z zakresu usuwania azbestu w Twoim obiekcie (dotyczy całej Polski) 

UWAGA: Istnieje możliwość przeprowadzenia kursu na odległość (kurs internetowy).

Pracodawco pamiętaj, Ty i pracownicy macie obowiązek posiadać stosowne szkolenie w zakresie bezpiecznego usuwania azbestu.

Nasze szkolenia

Kurs na wózki widłowe SzczecinKurs na suwnice SzczecinŻurawie stacjonarne/wciągarki Kurs hakowegoKosy spalinowe i elektrycznePilarki Prace w strefie zagrożenia wybuchem Prace na wysokościPodesty ruchome przejezdne - kurs na podnośniki SzczecinWózki unosząceSzkolenia bhp Szkolenie z ustawy Prawo Zamówień PublicznychKurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Kurs p-poż Bezpieczne usuwanie azbestu

Chcesz odbyć interesujące Cię szkolenie?

ZAPISZ SIĘ
Powrót do góry

© 2017 TSDB Szkolenia Techniczne. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Virtual People.

X

Wypełnij formularz