(+48) 602 600 622

Bezpieczne usuwanie azbestu

Kurs bezpiecznego usuwania azbestu jest przeznaczonydla osób chcących nabyć umiejętności w celu bezpiecznego wykonywania prac podczas demontażu oraz usuwania materiałów zawierających azbest. Szkolenie kierowane jest do instytucji chcących zwiększyć kwalifikacje swojej kadry oraz osób fizycznych chcących uzyskać dodatkowe uprawnienia i zwiększyć swoją szansę na rynku pracy.

Kandydat powinien mieć skończone 18 lat.

Szkolenie bezpiecznego usuwania azbestu w zależności od standardu trwa od 6 do 32 godzin lekcyjnych, w trakcie których kursant poznaje teoretyczne oraz praktyczne aspekty związane z bezpiecznym usuwaniem wyrobów zawierających azbest.

Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym, po zadaniu którego kursant otrzymuje uprawnienia potwierdzone certyfikatem.

Cena kursu dla jednej osoby to 199 zł wg. standardu programowego zawartego w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 14 października 2005 w sprawie bhp przy zabezpieczaniu i usuwaniu wyrobów zawierających azbest. (Polska) 

Cena kursu dla jednej osoby wg. standardu TRGS 519 wynosi 699 zł (certyfikat wystawiony w języku niemieckim)

UWAGA: Istnieje możliwość przeprowadzenia kursu na odległość (samokształcenie kierowane).

 

 

Nasze szkolenia

Kurs na wózki widłowe SzczecinKurs na suwnice SzczecinŻurawie stacjonarne/wciągarki Kurs hakowegoKosy spalinowe i elektrycznePilarki Prace w strefie zagrożenia wybuchem Prace na wysokościPodesty ruchome przejezdne - kurs na podnośniki SzczecinWózki unosząceSzkolenia bhp Szkolenie z ustawy Prawo Zamówień PublicznychKurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Kurs p-poż Bezpieczne usuwanie azbestu

Chcesz odbyć interesujące Cię szkolenie?

ZAPISZ SIĘ
Powrót do góry

© 2017 TSDB Szkolenia Techniczne. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Virtual People.

X

Wypełnij formularz